Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių)

Moksleivių kūrybos centro aviamodeliuotojai – varžybų prizininkai

 

         Gegužės 16 dieną Madžiūnuose, Trakų rajone, šalies aviamodeliuotojai pradėjo laisvo skridimo aviamodelių 2015 metų sportinį sezoną. Į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro „Lietuvos taurė 2015“ (mokinių) ir aviamodelių sporto federacijos „Pasagos taurė 2015“ (suaugusiųjų) organizuotas aviamodelių sporto varžybas rinkosi pajėgiausi šios sporto šakos šalies atstovai bei svečiai iš kaimyninių Latvijos ir Baltarusijos.

         Varžybų dieną oro sąlygos nelepino aviamodeliuotojų. Stiproki vėjo gūsiai laužė jų lėktuvėlius ore ar nešė pavėjui pavojingai toli link miško šalia tekančių Luknos ir Merkio upių. Tokiomis oro sąlygomis varžybų dalyviams sunku išvengti nuostolių, modelių paieška ir jų gabenimas į starto aikšteles užtrukdavo ilgiau ir pareikalaudavo didesnių varžybų dalyvių fizinių pastangų.

         Sklandytuvų F-1-A modelių klasėje Martynas Gudaitis jaunių amžiaus grupėje nusileido jaunajam Utenos atstovui P. Petrulioniui ir liko antroje vietoje. D. Dureiko, V. Kraulaidys ir D. Kukulskis varžybų nebaigė ir prizinių vietų neiškovojo.

        Mažųjų sklandytuvų F-1-H klasėje geriausiai pasirodė jaunieji Varėnos moksleivių kūrybos centro aviamodeliuotojai. Varžybų nugalėtoju tapo Rokas Kazlauskas, o Eglė Misiūtė ir Daniela Leikauskaitė pasidalino antrą ir trečią prizines vietas.

 

Aviamodeliavimo būrelio vadovas

Raimondas Žilinskas