Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių)

Advento vakaronė

 

        Salę puošė Advento vainikas, kurį nupynė floristikos būrelio mokiniai ( vadovė E. Bakšienė). Pirmieji, nešini rankose žvakėmis, scenoje pasirodė keturi „angelai“. Jie sveikino susirinkusius,  linkėjo visiems laimės ir džiaugsmo. Netrukus angelus  pakeitė tautiniais drabužiais pasipuošę vaikai. Tarp jų užsimezgė įdomus pokalbis apie paslaptingą Advento laikotarpį. Jie pasakojo susirinkusiems apie Advento vainiko simbolinę reikšmę, apie tai kaip senovėje Advento laikotarpiu   elgdavosi žmonės, kokių draudimų laikėsi. Mokiniai pažymėjo, kad Adventas tai  susimąstymo ir susikaupimo laikotarpis. Jie paragino visus apmastyti savo elgesį, atsiprašyti vieniems kitų, jeigu yra ką nors įžeidę ir pasitikti didžiąsias metų šventes geresniems.

        Daug žaismingumo renginiui suteikė  pelyčių Acės, Micės ir Pacės pasirodymas. Jos bandė perskaityti „Burtų“ knygą, tačiau, kad tai padarytų, teko kviesti į pagalbą žiniuonę, kuri vakaronės dalyvius pamokė įvairių spėjimų bei burtų.

       Programos dalyvių įvaizdį sukūrė „Grožio ir stiliaus“ būrelio mokiniai ( vadovė – V. Čaplikienė).

      Pasibaigus programėlei, vakaronės dalyviai žaidė įvairius žaidimus, kurių pamokė netradicinio muzikavimo būrelio vadovė R.Svetikienė.

      Renginio pabaigoje Moksleivių kūrybos centro direktorius R. Žilinskas padėkojo programos dalyviams už  sukurtą adventinę nuotaiką ir  įteikė padėkas bei prizus.

                       

Metodininkė Irena Semsienė